Maar liefst 700 enthousiaste bezoekers kwamen zaterdag 11 oktober samen bij de tweede editie van het Groene Doeners Festival. Het festival voor Rotterdammers die meer groen in de straat en stad willen en daar zelf aan willen bijdragen en kennis willen delen.

Bezoekers konden meedoen aan interactieve workshops over boombladeren, regenwormen en composteren. Daarnaast gaven groenexperts inspirerende lezingen en waren er natuurexcursies in de buurt waaronder naar het Dakpark, waarbij deelnemers meer leerden over stadsnatuur en biodiversiteit op bijzondere plekken.
Op de markt waren kramen met allerlei planten en duurzame producten te vinden. Ook was er een Plantenruil XXL, waar groenliefhebbers hun planten konden uitwisselen en op het Droomplein konden bezoekers hun ideeën voor een groenere straat bespreken met professionals.
Een diavoorstelling met 9 afbeeldingen
De carousel is ingesteld om oneindig door te lopen.
Deel deze pagina
Een lijst met artikelen
-
Stadsruit brengt 100e editie uit
-
Gemeenschapskracht van onderop
-
Nieuws
-
Opzoomerkennis
-
Wijkkrant
Een mooie mijlpaal waar we vanuit Opzoomer Mee graag bij stilstaan. Van harte gefeliciteerd met deze bijzondere editie! Honderd edities vol verhalen, nieuws en mensen uit de wijk.
Gepubliceerd op: -
-
Verdiend compliment voor vrijwilligers Söderblomplaats tijdens Zelfbeheerdag
-
Groene Straat
-
Nieuws
-
Opzoomeren
Wat begon met een paar betrokken bewoners en groene vingers, is uitgegroeid tot een mooie groene plek in de straat waar bewoners trots op zijn. Tijdens de jaarlijkse Zelfbeheerdag werden de vrijwilligers van de Söderblomplaats in Ommoord daarom extra in het zonnetje gezet.
Gepubliceerd op: -
-
Keizersmantelweg mooiste straat van Meeuwenplaat
-
Nieuws
-
Opzoomeren
We feliciteren de opzoomeraars van de Keizersmantelweg (Hoogvliet) met de titel ‘Mooiste straat van Meeuwenplaat’. Zaterdag 19 september riep de jury van Buurt Bestuurt Meeuwenplaat de straat spontaan uit tot mooiste in de buurt.
Gepubliceerd op: -