Direct naar inhoud

Groene doeners festival

Gepubliceerd op:

Opzoomer Mee, Nationaal Park Rotterdam en Groen010 organiseren samen het nieuwe Groene Doeners Festival op 12 oktober in een bijzondere plek in Rotterdam: BlueCity, het voormalige Tropicana zwembad.

Dit is hét festival voor Rotterdammers die meer groen in de straat én stad willen en daar zelf aan willen bijdragen.

We hebben een heel mooi programma voor je georganiseerd. Met boeiende lezingen, inspirerende presentaties, een natuur talkshow en een gezellige markt met planten en meer! Ontdek alle mogelijkheden met groen in je straat of buurt. Welke planten doen het nu wel en niet goed? Doe inspiratie op en maak een plan voor jouw groene droomstraat!

Datum: 12 oktober 2024 van 13:00 tot 16:30 uur
Locatie: BlueCity Rotterdam, Maasboulevard 100 Rotterdam

Kom je ook?

Schrijf je in via onderstaande knop!

Deel deze pagina

Een lijst met artikelen

  • Stadsruit brengt 100e editie uit

    • Gemeenschapskracht van onderop
    • Nieuws
    • Opzoomerkennis
    • Wijkkrant

    Een mooie mijlpaal waar we vanuit Opzoomer Mee graag bij stilstaan. Van harte gefeliciteerd met deze bijzondere editie! Honderd edities vol verhalen, nieuws en mensen uit de wijk.

    Gepubliceerd op:
  • Verdiend compliment voor vrijwilligers Söderblomplaats tijdens Zelfbeheerdag

    • Groene Straat
    • Nieuws
    • Opzoomeren

    Wat begon met een paar betrokken bewoners en groene vingers, is uitgegroeid tot een mooie groene plek in de straat waar bewoners trots op zijn. Tijdens de jaarlijkse Zelfbeheerdag werden de vrijwilligers van de Söderblomplaats in Ommoord daarom extra in het zonnetje gezet.

    Gepubliceerd op:
  • Keizersmantelweg mooiste straat van Meeuwenplaat 

    • Nieuws
    • Opzoomeren

    We feliciteren de opzoomeraars van de Keizersmantelweg (Hoogvliet) met de titel ‘Mooiste straat van Meeuwenplaat’. Zaterdag 19 september riep de jury van Buurt Bestuurt Meeuwenplaat de straat spontaan uit tot mooiste in de buurt.

    Gepubliceerd op: