Direct naar inhoud

Na regen komt weer zonneschijn

Gepubliceerd op:

De bewoners van de Saftlevenstraat (Oude Westen) kwamen bij ons binnenwaaien. Ze hadden mooie plannen voor hun straatje. ‘Heeft Opzoomer Mee daar toevallig een budgetje voor?’ Niet veel later konden ze aan de slag: bloembollen in de grond, groen snoeien, plastic en andere rommel opruimen. En tot slot vijf mooie klimplanten langs de gevels. Die helpen straks mooi om huizen te koelen als het bloedje heet is. Want echt waar… die regen stopt vanzelf een keer.

Een diavoorstelling met 4 afbeeldingen

De carousel is ingesteld om oneindig door te lopen.

Galerij navigatie
Galerij navigatiepijlen

Deel deze pagina

Een lijst met artikelen

  • Wat kunnen we voor elkaar betekenen in een noodsituatie?

    • Lief en Leed
    • Nieuws
    • Opzoomeren

    Op initiatief van de bewonersgroep Noodvoorzieningen kwamen deze zomer ongeveer twintig senioren bijeen om samen het straatspel Mag ik dan bij jou van Opzoomer Mee te spelen.

    Gepubliceerd op:
  • Deze natuurtuin verbindt natuurliefhebbers in Pernis: “Zij hebben elkaar hier weer gevonden”

    • Gemeenschapskracht van onderop
    • Nieuws
    • Opzoomerkennis

    Rotterdammer Benita is actief bij Natuurtuin Het Groene Woud. Dat is een prachtige ontmoetingsplek in Pernis. Lees hier hoe de stichting kon opbloeien, met hulp van Opzoomer Mee.

    Gepubliceerd op:
  • Meld je aan voor de Rotterdamse Initiatieven Markt op dinsdag 15 september

    • Gemeenschapskracht van onderop
    • Nieuws
    • Opzoomerkennis

    Heb jij een initiatief of een idee dat jouw wijk socialer, groener, schoner, veiliger of leuker maakt? Of ben je op zoek naar financiering, kennis of ondersteuning om jouw plannen verder te brengen? Kom dan naar de Rotterdamse Initiatieven Markt.

    Gepubliceerd op: