Wie is wie

Directeur Bestuurder

De directeur-bestuurder bestuurt de stichting en stuurt de verschillende teams aan.

johan2

Johan Janssens

Projectleiders Opzoomeren

De projectleiders Opzoomeren werken gebiedsgericht en verzorgen in een of meer gebieden de promotie en werving van het Opzoomeren.

ireen

Ireen van der Lem

Delfshaven en Kennisdeling
ireen.vanderlem@opzoomermee.nl
06 – 47 55 79 10

Keuze_Thessa

Thessa Bakker

IJsselmonde, Centrum
thessa.bakker@opzoomermee.nl
06 – 44 26 89 01

Keuze_Jurgen

Jurgen Groenenboom

Charlois en Hillegersberg-Schiebroek
jurgen.groenenboom@opzoomermee.nl
06 – 49 71 50 59

melek

Melek Büyüksahin

Assistent Projectleider
Prins Alexander, Overschie
melek.buyuksahin@opzoomermee.nl
06 – 22 59 98 29

Keuze_Naomi

Naomi Roepers

Noord & Hoogvliet
naomi.roepers@opzoomermee.nl
06 – 26 63 28 11

Keuze_Fouad

Fouad Akka

Feijenoord en Kralingen-Crooswijk
fouad.akka@opzoomermee.nl
06 – 45 65 27 04

Keuze_Bjefke

Bjefke Bonnema

Hoek van Holland, Rozenburg, Pernis
bjefke.bonnema@opzoomermee.nl
010 213 10 55

Projectleiders Bewonersinitiatieven

De projectleiders Bewonersinitiatieven werken gebiedsgericht en verzorgen in een of meer gebieden de bewonersvriendelijke afhandeling van bewonersinitiatieven.

Keuze_Margreet

Margreet Grundmeijer

Delfshaven, Prins Alexander, Rozenburg, Hoek van Holland, Kralingen-Crooswijk
margreet.grundmeijer@opzoomermee.nl
010 – 213 10 55

waarnemend directeur

Keuze-Martin

Martin den Hartog

Noord, Charlois, Hoogvliet, Pernis, Hillegersberg-Schiebroek, Overschie
martin.denhartog@opzoomermee.nl
06 – 33 30 56 08

Keuze_Anda

Anda Noordhuis

IJsselmonde, Feijenoord, Centrum
anda.noordhuis@opzoomermee.nl
06 – 33 58 30 71

elias_web

Elias Houari

Assistent Projectleider
elias.houari@opzoomermee.nl
06 – 19 85 34 02

Projectmedewerkers

De projectmedewerkers ondersteunen de teams van projectleiders.

Nurdan-c

Nurdan Koyuncu

Financiën, Inkoop, Administratie
nurdan.koyuncu@opzoomermee.nl

Keuze_Jelle

Jelle Grondstra

Bewonersinitiatieven, Keetjes, Evenementen
jelle.grondstra@opzoomermee.nl

keuze_menu

Martin van Loon

Publiciteit, Drukwerk en Website
martin.vanloon@opzoomermee.nl

Raad van Toezicht

De Raad van Toezicht houdt toezicht op de gang van zaken binnen de stichting en fungeert als klankbord voor de directeur-bestuurder.

Keuze Artie

Artie van Hooren

Artie is opgeleid als registeraccountant en is zelfstandig ondernemer. Naast het voorzitterschap van de Raad van Toezicht van Opzoomer Mee heeft Artie diverse andere bestuursfuncties in en buiten Rotterdam.

Keuze Carlos

Carlos Gonçalves

Carlos is vice-voorzitter van de Raad van Toezicht van Opzoomer Mee en consultant bij de C3Group. Namens de PvdA was hij in Rotterdam onder andere gemeenteraadslid en voorzitter van de deelgemeente Delfshaven.

Hedwig-054157

Hedwig van den Nieuwenhuijzen

Hedwig is sinds 2012 lid van de Raad van Toezicht van Opzoomer Mee en werkzaam bij Woonstad Rotterdam.

Keuze Renate

Renate van der Hoeff

Renate studeerde privaatrecht aan de Erasmus Universiteit Rotterdam en werkte als griffier op de Rechtbank Rotterdam. Ze is sinds 1999 advocaat. In 2006 richtte zij haar eigen kantoor op, THL Advocaten, waar ze zich voornamelijk bezighoudt met de vastgoedpraktijk.

laurens

Laurens Boex

Laurens Boex is sinds 2019 lid van de Raad van Toezicht. Hij is één van de oprichters en strategisch directeur van Rodesk.