Wie is wie

Directeur Bestuurder

De directeur-bestuurder bestuurt de stichting en stuurt de teams aan.

Janet

Janet Vos

janet.vos@opzoomermee.nl

Projectleiders Opzoomeren

De projectleiders Opzoomeren werken gebiedsgericht. Zij verzorgen in een of meer gebieden de promotie en werving van het Opzoomeren.

naomi

Naomi Roepers

Noord & Hoogvliet
naomi.roepers@opzoomermee.nl
06 – 26 63 28 11

Keuze_Fouad

Fouad Akka

Feijenoord en Kralingen-Crooswijk
fouad.akka@opzoomermee.nl
06 – 45 65 27 04

Keuze_Anda

Anda Noordhuis

Overschie & Prins-Alexander
anda.noordhuis@opzoomermee.nl
06 – 33 58 30 71

Mustafa Yaramis

Assistent Projectleider
Centrum, Hillegersberg-Schiebroek & Overschie
mustafa.yaramis@opzoomermee.nl
06 – 83 91 5872

ireen

Ireen van der Lem

Delfshaven en Kennisdeling
ireen.vanderlem@opzoomermee.nl
06 – 47 55 79 10

Keuze_Thessa

Thessa Bakker

IJsselmonde, Centrum
thessa.bakker@opzoomermee.nl
06 – 44 26 89 01

Keuze_Jurgen

Jurgen Groenenboom

Charlois, Hillegersberg-Schiebroek
jurgen.groenenboom@opzoomermee.nl
06 – 49 71 50 59

Projectleiders Bewonersinitiatieven

De projectleiders Bewonersinitiatieven werken gebiedsgericht. Zij verzorgen in een of meer gebieden de bewonersvriendelijke afhandeling van bewonersinitiatieven.

Keuze_Margreet

Margreet Grundmeijer

Delfshaven, Prins Alexander, Rozenburg, IJsselmonde
margreet.grundmeijer@opzoomermee.nl
010 – 213 10 55

waarnemend directeur

Keuze-Martin

Martin den Hartog

Noord, Charlois, Feijenoord, Pernis
martin.denhartog@opzoomermee.nl
06 – 33 30 56 08

elias_web

Elias Houari

Hillegersberg-Schiebroek, Overschie, Centrum en Kralingen-Crooswijk, Hoogvliet, Hoek van Holland
elias.houari@opzoomermee.nl
06 – 19 85 34 02

sophie_web

Sophie van Dorsten

Assistent Projectleider
sophie.vandorsten@opzoomermee.nl
06 – 22 59 98 29

Projectmedewerkers

De projectmedewerkers ondersteunen de teams van projectleiders.

Nurdan-c

Nurdan Koyuncu

Financiën, Inkoop, Administratie
nurdan.koyuncu@opzoomermee.nl
06 – 57 46 67 83

Keuze_Jelle

Jelle Grondstra

Bewonersinitiatieven, Keetjes, Evenementen
jelle.grondstra@opzoomermee.nl
06 – 57 42 40 25

keuze_menu

Martin van Loon

Publiciteit, Drukwerk en Website
martin.vanloon@opzoomermee.nl
06 – 57 40 11 81

Raad van Toezicht

De Raad van Toezicht houdt toezicht op de gang van zaken binnen de stichting. Zij fungeert ook als klankbord voor de directeur-bestuurder.

Keuze Artie

Artie van Hooren

Artie is opgeleid als registeraccountant en is zelfstandig ondernemer. Naast het voorzitterschap van de Raad van Toezicht van Opzoomer Mee heeft Artie diverse andere bestuursfuncties.

Keuze Carlos

Carlos Gonçalves

Carlos is vice-voorzitter van de Raad van Toezicht van Opzoomer Mee en consultant bij de C3Group. Namens de PvdA was hij in Rotterdam onder andere gemeenteraadslid en voorzitter van de deelgemeente Delfshaven.

Keuze Renate

Renate van der Hoeff

Renate studeerde privaatrecht aan de Erasmus Universiteit Rotterdam en werkte als griffier op de Rechtbank Rotterdam. Ze is sinds 1999 advocaat. In 2006 richtte zij haar eigen kantoor op, THL Advocaten. Ze houdt zich daar voornamelijk bezig met de vastgoedpraktijk.

laurens

Laurens Boex

Laurens Boex is sinds 2019 lid van de Raad van Toezicht. Hij is één van de oprichters en strategisch directeur van Rodesk.

Jikke Vergragt

Jikke is sinds april 2022 lid van de Raad van Toezicht. Momenteel is zij gebiedsregisseur in Dordrecht vanuit woningbouwcorporatie Trivire.